יום חמישי, 20 במרץ 2014

גאומטריה מקודשת ומערכת המרידיאנים


 השבוע בשיעורים, שהיו עוצמתיים במיוחד, עשינו אבחון בטן וכל אחד עשה את מתיחת המרידיאנים הרלוונטית, שנמצאה באבחון.  חזרנו על האבחון וראינו את האיזון שנוצר במערכת. אנו מחפשים באבחון תמיד את האלמנט השמח. זה שיכול לעזור לכל השאר.
אחרי כן, לקחנו את ההקשבה צעד אחד קדימה וביקשתי מכל אחד לספר על נס, כי הרי אנו בפורים, ושננתח את הנס מתוך מה שאנו מבינים במערכת המרידיאנים. זה היה מרגש להקשיב לניסים, לרגעים משמעותיים בחיים, ולנסות לקבל את התמונה האנרגטית. וזה קרב אותנו עוד קצת אחד לשני. אין כמו מעגל קשוב.

אז מהם המרידיאנים ואיך גאומטריה מקודשת קשורה אליהם?
נהוג להתבונן במערכת המרידיאנים כמפה עם ערוצי אורך ורוחב השזורים לאורך הגוף
מערכת הזונים, איזורי הרוחב, של סוזוקי
מערכת המרידיאנים של מסונגה

הדימוי שאני אוהבת הוא של עוגב. והמנגינה נשמעת דרך הצינורות, או המיתרים.

עוגב
ודימוי רחב יותר למערכת זו הינו ה'מטריקס', המארג המחבר בין כל מה שחי, צומח ודומם. והמטריקס מבוסס על גאומטריה. ומה שמאפשר לנו לעבוד עם המרידיאנים, זו הכוונה והתחושה הפנימית. כלומר, עבודת הריפוי הנה עבודה רוחנית במהותה.יוהן קפלר, אסטרונום שחי בימי הביניים, ראה את מסלול כוכבי הלכת ביקום כצרוף של אבני הבסיס של הגאומטריה המקודשת.
מבנה היקום על פי יוהן קפלר
הנני מבינה את המרידיאנים כמבנים יקומיים המחוברים לקוסמוס, ולכן מאפשרים אחדות והעברת אנרגיה מממדים רבים. בשלב מסוים הבנתי כי לכל שכבה בגוף יש מבנה גאומטרי משלה, ומבנה זה משותף בדרך כלל לשני מרידיאנים. לכל שכבה יש גם צבע, כמו שהצ'קרות נעות מלמטה למעלה, מהאדום לסגול, כך הן נעות גם פנימה, כשהאדום חיצוני, והסגול פנימי.
את הציורים היפים שמצאתי באינטרנט, (והם אפילו יודעים להסתובב,) לא מצאתי בצבעים על פיהם אני עובדת, ולכן מוסיפה, ציורים שלא מסתובבים... לעומת זאת, הספירלות המופיעות בציורי הגאומטריות מסמלות את צבע המרידיאן על פי הרפואה הסינית, ואת הצבע המשלים שמסמל את התת-מרידיאן.
התוצאה היא מבנים תודעתיים שאפשר לחבר ביניהם כדי להשיג הקרנת אור יותר מדויקת.
על כך במאמר הבא
הקובייה מופיעה בשכבות החיצוניות, כתום ואדום
מרידיאן מחמם משולש

מרידיאן כיס מרה

מרידיאן מעי דק

מרידיאן שלפוחית שתן

הפירמידה מופיעה בשכבה הצהובה

מרידיאן הקיבה

מרידיאן המעי הגס

המחומש מופיע בשכבה הירוקה

מרידיאן הטחו

מרידיאן הריאות


הטורקיז הוא הבית למרכבה ושייך למרידיאן מגן הלב
האוקטההדרון שייך לשכבה הכחולה

מרידיאן הכבד


איקוזוהדרון שייך לשכבה הפנימית ביותר הסגולה.

מרידיאן הלב

מרידיאן הכליות
אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה